High net worth Life Insurance/ Jumbo Life Insurance

Ubezpieczenia na życie o wysokiej wartości, zwykle powyżej 1 miliona euro/usd/funtów. Jumbo Life Insurance polisa ubezpieczeniowa jest zakładana przez osoby (HNWI) – zamożnych o wysokich dochodach. Jeśli szukasz wysokiego ubezpieczenie na życie możesz się liczyć, że trzeba będzie wypełnić bardziej szczegółowy formularz oceny medycznej i finansowej. W większości przypadków trzeba przejść badania lekarskie. W związku z tym pomożemy Ci znaleźć odpowiednią wysoką sumę ubezpieczenia na życie. Pomożemy również zorganizować wszystkie formalności wynikające z całego procesu ubezpieczenia.

  • Level term assurance - jest jednym z najbardziej powszechnych rozwiązań ubezpieczeń na życie o wysokiej sumie ubezpieczenia. Zapewnia Ci stały poziom ubezpieczenia na życie na cały okres ubezpieczenia. Jeśli nie dożyjesz do końca okresu ubezpieczenia, to ubezpieczenie opłaca całkowitą ubezpieczona sumę. Jeśli dożyjesz do końca okresu ubezpieczenia, to nie ma żadnych innych korzyści.
  • Decreasing term assurance - jest najczęściej stosowanym rozwiązaniem dla ubezpieczenia kredytu hipotecznego lub w celu ochrony przyszłych zobowiązań podatkowych. Jak sugeruje nazwa, poziom zabezpieczenia zmniejsza się w okresie trwania ubezpieczenia. Jeśli dożyjesz końca okresu ubezpieczeniowego, to również nie ma żadnych innych korzyści.
  • Family income benefit - opłaca miesięczny wyznaczony stały dochód, jeśli nie dożyjesz do końca okresu ubezpieczenia, aż do daty zakończenia polisy. Płatności te mogą być stałe lub indeksowane. Jeśli dożyjesz do końca okresu ubezpieczenia, to ubezpieczenia wygasa i nie ma innych korzyści.

Jeśli szukasz ubezpieczenia na życie z wysoką suma ubezpieczenia skontaktuj się z nami.

kontakt

MKFS broker

+48 693 406 623